Domácí pekárny top

Spotřebiče

Máte rádi vůni čerstvě upečeného chleba? Milujete, když si přinesete pečivo z obchodu a je ještě teplé? Pokud nestíháte nakupovat čerstvé pečivo a dostanete se do obchodu až večer, kdy pečivo už není čerstvé, nebo byste si jen rádi sami pekli, domácí pekárny jsou tu pro vás. Tyto moderní domácí pomocníci nepostrádají kvalitu, jsou totiž dodávány od známých výrobců (ETA, Fagor, Panasonic, Tefal a další).

Jak domácí pekárny fungují?

Zamlouvá se vám představa upéct si jakékoli pečivo kdykoli vás napadne? Co takhle pochutnat si na čerstvě upečeném chlebu právě vytaženém z trouby? K těmto účelům slouží právě domácí pekárny. Pomocí těchto šikovných přístrojů je možno upéct jakýkoli chleba – žitný, italský, francouzský, celozrnný a dokonce i bezlepkový! Dále pak bagety a další pečivo. Báli jste se, že kvůli bezlepkové dietě pro vás domácí pekárna nepřipadá v úvahu? Nyní už nemusíte! Do pekárny pouze vložíte požadované suroviny a dle nastavení zvolíte pečící program. O všechno ostatní se domácí pekárna postará sama!

Jaké funkce domácí pekárny mají?

Pekárny mohou mít velmi rozmanité funkce. Mezi nejzajímavější patří automatické programy na těsta, možnost výběru velikostí chleba a zbarvení kůrky či bezlepkový režim pro pečení bezlepkového pečiva. V teple vašeho domova si můžete upéct stoprocentní žitný chléb. Některé domácí pekárny mohou disponovat příslušenstvím pro pečení baget či dávkovačem rozinek. S domácími pekárnami je možno připravit džemy, těsta na koláče a spoustu dalších lahůdek. Těla přístrojů jsou tepelně izolovaná, jejich obsluha je tedy naprosto bezpečná.

Pouze vložit ingredience a zvolit program – pečení nebylo nikdy snazší! Domácí pekárny vás uhranou svými nekonečnými možnostmi a pečivo z obchodu se stane minulostí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang