Domácí rosnička

Domácnost a nábytek

Buďte stále informováni o stavu počasí. Jaká že je vnitřní nebo vnější teplota? Bude jasno, polojasno či oblačno? Na vaše otázky vám odpoví asistent na baterky. Už tak nepotřebujete chodit ven a dívat se z okna jak vlastně je, dotazy vám zodpoví vaše nová rosnička. 

Tento přístroj není ledajaká rosnička, nýbrž meteostanice Sencor SWS 150, má velký přehledný displej, hodiny a kalendář jsou řízeny rádiově, hodiny lze nastavit buď na dvanácti či čtyřiadvaceti hodinový režim. Na displeji se zobrazí čas, datum, den v týdnu, jaká je fáze měsíce, vývoj změn teploty a vlhkosti (nejen vnitřní ale také vnější).

K meteostanici Sencor SWS 150 je možné připojit až tři bezdrátové sensory. Meteostanici pak můžete umístit buď na stůl nebo je možné ji připevnit i na stěnu. Hlavní jednotka dokáže uchovávat záznam o minimální a maximální teplotě na různých místech. Vestavěný tlakoměr v Sencor SWS 150 umožňuje zobrazení atmosférického tlaku s uživatelsky volitelným nastavením nadmořské výšky.

Meteostanice Sencor SWS 150 není žádné klubíčko kabelů, hlavní jednotka i vzdálená jednotka jsou napájeny dvěmi bateriemi, tzn. čtyřmi bateriemi celkem. Balení meteostanice Sencor SWS 150 obsahuje, hlavní jednotku (meteorologickou stanici) a vzdálenou jednotku (bezdrátový senzor měření teploty a vlhkosti).

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang