Dopřejte si pečené dobroty i na chatě či chalupě

Spotřebiče

Trouba je jistě v naprosté většině nedílnou součástí každé kuchyně. Tedy skoro každé. Občas nám totiž trouba schází na chalupě či chatě. Pokud Vás v takovém případě omezuje prostor či finance, přinášíme jednoduché řešení. Je jím malá pečící trouba! Její využití ale samozřejmě není omezeno jen na rekreační zařízení…

Vždyť i u Vás doma můžete mít v kuchyni málo místa nebo právě takovýhle kousek využijí Vaši starší rodiče, pečící trouba se zkrátka hodí kamkoli, kde se neplánuje žádné velké vyvařování. Jednou z variant, právě pro takové účely je pečící trouba Luxell LX 3550-mini bílá. Neradi bychom Vás ale zmátli přídavkem “mini”, tato trouba má objem 39 litrů a zcela bez problémů v ní upečete celé kuře!

Trouba je vybavena dvěma topnými tělesy a teplotu lze plynule nastavit v rozmezí 80-320°C a navíc máte k dispozici i možnost nastavit si minutku, takže například na ono pečené kuře jen tak nezapomenete! Jako příslušenství trouby Luxell LX 3550-mini bílá jsou dodávány dva pečící plechy a jeden rošt. Bez problémů se tak můžete pustit i do sladkých dobrot v podobě různých řezů a koláčů.

Pečící trouba Luxell LX 3550-mini bílá navíc kombinuje i možnost vaření. Díky dvěma litinovým plotýnkám o průměru 16 cm můžete skutečně vykouzlit celý oběd. Na chalupě si tak nemusíte lámat hlavu, co uvařit v omezených podmínkách, když malé pečící trouby přinášejí neomezené možnosti!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang