Nastavte-nahrajte-sleduje-vypalte – DVD/HDD rekordér Samsung DVD-SH897, 320GB

TV, foto, audio-video

Před dvaceti lety to bylo snadné. Nabídka TV programů byla vcelku chudá a tak rozhodnout se, na co se koukat, nebylo tak těžké. Jenže dnes, kdy v průměrných domácnostech je sledovatelných 30 a více TV kanálů, je rozhodování stejně náročné, jako to měl ten slavný oslík, který nevěděl, kterou hromádku slámy má sežrat. Oslíkovi pomoct neumíme, ale vám s vybíráním ano. Tedy pokud se vybavíte DVD/HDD rekordér DVD-SH897, 320GB od Samsungu.

Nastavit, nahrát, sledovat a vypálit. Takhle jednodušše stačí postupovat, pokud se třeba nemůžete rozhodnout, který program právě sledovat. Můžete přeci oba! Ne najendou samozřejmě, pěkně postupně, aby vám nic neuniklo. Tento postup je vhodný také v případech, kdy odjíždíte na delší dobu pryč a hrozí, že nějaký váš oblíbený pořad unikne vaší pozornost. Neunikne. Vybavte svůj domácí TV koutek šikovným rekordérem. Z naší nabídky vám doporučujeme DVD/HDD rekordér Samsung DVD-SH897. Mnoho funkcí a spoustu možností je chloubou tohoto černého elegána, který je uživatelsky co možná nejpřívětivější a co do požadavků nejuniverzálnější.

Nahrávat můžete s tímto DVD/HDD rekordérem na širokou paletu disků DVD. V podstatě na všechny základní typy a to plus i mínus. K přehrávání můžete samozřejmě použít i disky CD či CD-RW. Nicméně nahrát svůj oblíbený pořad můžete i bez jakéhokoliv disku a to díky bohaté kapacitě vestavěného harddisku, který pojme až 320 GB dat. To už je řádná porce filmů, seriálů či sportovních přenosů. Tento rekordér také disponuje kodekem DivX a tak se nemusíte bát přehrávat jakékoliv filmy v dostupných formátech *.avi.

Nahrajte až 534 hodin záznamu, vypalujte své oblíbené pořady, nenechte si zbytečně žádný ujít. Není důvod. Budete-li doma mít kvalitní rekordér, pak není žádný problém. A kvalitní Samsung DVD-SH897 rozhodně je. Podívat se také můžete na další modely z modelové řady Samsung DVD-SH.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang