MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ Elektrický vařič Tefal IH 700031, jednoplotnový

Spotřebiče

Rádi byste vařili jednoduše a úsporně, na místech, kam se velká varná deska nevejde? Už jste se vzdali naděje? Nač plýtvat místem v malé kuchyni na chaloupce či v karavanu? Vždyť stačí jen jedna plotýnka. Elektrický vařič Tefal IH 700031, jednoplotnový zabere jen malý prostor a je vždy připraven.

Elektrický vařič Tefal IH 700031, jednoplotnový je po všech stránkách úsporný. Ušetří váš kuchyňský prostor, jednoduše ho můžete přemístit, třeba ven a grilovat! Když zrona nevaříte stačí ho zaklidit do skříňky. Průměr plotýnky je 275 mm, je vyrobena z keramiky.

Elektrický vařič Tefal šetří elektrickou energii. Je indukční tzn. že jde o nejbezpečnější variantu varné desky, která existuje. Indukční elektrické varné desky jídlo připravují na jednoduchém fyzikálním principu. Indukční cívka pod varnou zónou vytváří elektromagnetické pole, které reaguje na nádoby s magnetickými vodivými dny. Varná zóna se okamžitě sama vypne po odstavení nádobí. Tefal vybavil tuto malou plotýnku také pojistkou proti přehřátí a přepětí, VFD podsvícený displey Vás o celém průběhu vaření informuje. Díky dokonalým vlastnostem této varné desky se nemusíte bát ani čištění. Co Vám ještě chybí? Je to dokonalé.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang