Holící strojek Remington F510

Novinky

Rádi bychom vás upozornili na holící strojek F510 společnosti Remington, který je určen pro pánské holení.Tento vyjímečný produkt je velmi oblíben pro jeho titanový povrch, který se používá na čepele frézových strojků a jako spodní vrstva niklových planžet u planžetových holících strojků. Tím vytváří čepele a planžety 0 300% pevnější,což zaručuje delší životnost a prvotřídní střih.

Neméně zajímavou součástí holícího strojku F510 je hlava pohybující se do stran, která se přizpůsobí konturám vašeho obličeje a také funkce „Intercept Trimmer“k zastřižení delších vousů.Holící strojek F510 společnosti Remington je stylingový zastřihavač, ideální na kotlety a tvarování bradky nebo kníru.Tento produkt vám také zaručuje až 60 minut provozu a stačí pouhá 1 hodina do plného nabití anebo pouhých 5 minut pro jedno oholení.

Holící strojek F510 vám nabízíme v balení s cestovním pouzdrem, je také omyvatelný pro snadné čištění .Proto neváhejte a vyzkoušejte výrobek, který vám usnadní vaše holení.

Klíčová slova: EB-80945, holici-strojky, kartacky-holici-strojky-feny, novinky

Rubriky článků

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

Chcete mít parfém, který nemá nikdo jiný? Využijte naší akční nabídky na parfémy Dolce&Gabbana.

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang