100v zesilovače a ústředny

Ústředna je centrem pro ozvučení velkých prostor, jako je například rodinný dům. Jak se zorientovat v nabídce zesilovačů a ústředen a jak si správně vybrat?

Elektrické bubny

Elektrické bicí soupravy mohou sloužit jako zcela plnohodnotná náhrada těch klasických. Hlavní výhodou elektrických bubnů je šetrnost vůči sousedům, případně dalším členům domácnosti. Díky tomu se na ně dá hrát v jakoukoliv denní či noční hodinu. Jaké elektrické bicí soupravy se nabízejí a co je při jejich výběru důležité?

Dekorační osvětlení a doplňky

K hudebním nástrojům se nabízí spoustu různého dekoračního osvětlení a doplňků. Jak se zorientovat ve velkém množství produktů a jak si správně vybrat?

Rca cinch

Cinch neboli rca konektor je standardem pro připojení audio, video nebo digitálního přenosu. Co je o něm třeba vědět, k čemu se používá a jak si poradit s jeho nákupem?

Perkusní nástroje

Perkusní nástroje, jako jsou například bicí, představují klíčový element pro vytvoření rytmu v hudební skladbě. Jak proniknout do světa perkusí a co je důležité o těchto nástrojích vědět?

Pecky do uší

Špunty do uší se hodí každému, kdo si chce v klidu číst nebo se učit. Jedná se o zaručenou ochranu před nepříjemným hlukem. Jak vybrat ty správné pecky do uší?

Party doplňky

Pokud se člověk připravuje na pořádnou party, musí myslet na všechno. A podcenit by se neměly ani party doplňky. Co tento pojem zahrnuje a jak si poradit s nákupem?

Náplně do bublifuku

Bublifuk je zábavná hračka, která dokáže vykouzlit úsměv na tváři nejen dítěti. Jaké náplně do bublifuků se nabízejí a jak si správně vybrat?