Jak se v chladných měsících udržet v teple?

Spotřebiče

Jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak se rychle zaktivovat, když se probouzíte do studeného rána, je dát si šálek kávy nebo čaje. Patříte také mezi ty, kteří si ráno bez pořádného horkého nápoje už ani neumí představit?

Potom už jste určitě doma vyzkoušeli několik různých konvic a způsobů ohřívání vody. Nejspíše jste zjistili, že rychlovarné konvice mají různé neduhy, například ohřejí vodu vždy jen do bodu varu a vy tak jen špatně odhadujete, kdy konvici vypnout, případně jak dlouho nechávat vodu vychladnout, aby jste získali vodu o té správné teplotě.

S konvicí Catler KE 8010 podobné starosti odpadají! Konvice zvládne ohřát vodu na 80°C, 85°C, 90°C, 95°C a 100°C a co víc, dokáže vodu na vybrané teplotě až 20 minut udržet! Konvice je tedy jako stvořená pro ty, co si rádi vychutnávají různé druhy čajů, které vyžadují různou teplotu vody na zalití. Budete si tedy moci vychutnat svůj nápoj a i po dvaceti minutách nebudete muset znovu zapínat konvici a ohřívat vodu, prostě použijete vodu už udržovanou na určité teplotě.

Konvice Catler KE 8010 je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů, především z nerezové oceli, která Vám zaručí dlouhou životnost konvice. Mezi další přednosti, které Vám pomohou udržet konvici dlouho ve výborném stavu, je možnost vyjmutí filtru a mechanismus otevírání víka, který funguje stiskem tlačítka a navíc je neuvěřitelně tichý.

Konvice se navíc automaticky vypne, pokud jí omylem zapnete bez předchozího naplnění vodou. Ovládací tlačítka jsou podsvícená, není tedy žádný problém orientovat se v ovládání konvice i za špatného osvětlení místnosti.

S konvicí Catler KE 8010 pro Vás nebude příprava jakéhokoliv druhu čaje nebo kávy problém. Vychutnejte si výborné horké nápoje a zahřejte se v chladných dnech!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang