Kuchyňský robot Kenwood KMC 560. Šéf mezi roboty

Spotřebiče

Pokud vládnete ve Vašem království zvaném Kuchyně, potřebujete ke svému výkonu mnoho poddaných. Ne náhodou proto máte doma rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, toastovač, odšťavňovač, různé šlehače a  mixéry. A právě možná Vám chybí pořádný kuchyňský robot, který mnohdy dokáže zastat práci za Vás i za své kuchyňské kolegy.

Ne náhodou se kuchyňský robot Kenwood KMC 560, označuje příponou Chef. Je to skutečně šéfkuchař mezi roboty. S tímto robotem můžete vesele hnětat, šlehat a mixovat. Součástí je pracovní mísa o objemu 4,5 litru, kde snadno zpracujete i větší množství potravin. Unikátním je zde i planetární systém míchání těsta, který Vám zajistí skvělé výsledky. Metla se pohybuje jedním směrem a ložisko směrem opačným, dochází tak k dokonalému mísení potravin. Planetární systém je tak nazván proto, že nástavce opisují trajektorii připomínající obíhání planet kolem slunce.

K dispozici máte tři exkluzivní míchací nástroje. Balónová šlehací metla, určená především na vejce, smetanu, sníh, tvarohové řezy a různé pěny. Na přípravu dortových směsí, různých těst na pečivo ale i například bramborovou kaši je vhodný hnětací hák ve tvaru K. Na klasická kynutá těsta potom použijete hnětací hák. Takový robot Kenwood KMC 560 je samozřejmě vybaven pulzním spínačem a plynulou regulací rychlosti. Jistě se Vám někdy stalo, že při šlehání či mixování Vám chtě nechtě někde něco vystříkne, tady ukápne, támhle vyšplouchne. A právě proto zde máte k dispozici ochranný kryt mísy proti rozstřiku.

Celý robot je v barvě nerez, tělo je kovové a metly z nerezové oceli, pro mísu byla jako materiál použita broušená nerezová ocel. O dlouhé životnosti tedy nemůže být pochyb. Části robotu jsou samozřejmě omyvatelné v myčce. Kuchyňský robot Kenwood KMC 560 lze vybavit celou řadou příslušenství, posuďte sami – tvořítko na těstoviny, mlýnky na různé potraviny a zrna, odšťavňovač citrusů, výrobník zmrzliny, nástavec na škrábání brambor a ještě mnoho dalších. Zkrátka se jedná o robota jak má být, téměř veškerou práci zastane za Vás. A proč ne všechnu práci? Zbaštit ty dobroty už přeci musíte sami!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang