Dopřejte si kvalitní hudbu i při cestách v autě

TV, foto, audio-video

Jezdíte často v autě a chcete si i při Vašich cestách poslouchat oblíbené písně v excelentní kvalitě? Pak zvažte koupi produktu Autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB.

Při krátkých i dlouhých trasách jak po našich cestách, tak v zahraničí, je příjemné poslechnout si rádio. Ne vždy však v rádiu hrají dobré písničky. Navíc kdo má pořád poslouchat otravné reklamy nebo rádoby vtipné řeči moderátorů v rádiích?

Proto je jednodušší si pustit vlastní oblíbené písně. Autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB dokáže velmi lehce propojit Váš přenosný přehrávač s reproduktory v automobilu. Můžete je propojit buď přes přední USB vstup nebo přes vstup AUX.

Díky tomu máte u sebe celou Vaší hudební sbírku! Abyste se v ní lépe orientovali a mohli rychleji najít Váš oblíbený hit, tak společnost Sony vyvinula funkci ZAPPIN™. Tato funkce pouští pouze vybrané kousky skladeb, podle kterých rychle poznáte o jakou se jedná písničku. S technologií Quick BrowZer™ rychle najdete přesně tu skladbu, kterou zrovna hledáte.

Když už máte nalezenou oblíbenou písničku, tak je pak třeba si ji pořádně vychutnat na kvalitních reproduktorech. Reproduktory 52 W x 4 S-MOSFET nabízejí výkon, který rozvibruje okna, a snížené zkreslení. Díky nim si budete moct opravdu každou písničku plně vychutnat! Pokud by Vám výkon ale stejně nestačil, tak Autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB disponuje dvěma Pre-out výstupy pro připojení externího zesilovače.

Pokud sháníte kvalitní autorádio za trošku vyšší cenu, tak produkt Autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB je tou ideální volbou!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang