Malý cyklista

Novinky

Méte doma prďolu, který je už opravdu trošku velký na klasickou plastovou motorku? Co takhle pořídit něco lepšího? Není nic lepšího na udržení stability na budoucím opravdovém kole.

Dětské odlehčené odrážedlo Master Pull modré pro chlapečka a Master Pull žluté pro holčičku Vám tohle všechno zajistí. Odrážedla jsou vyrobena z oceli, tudíž jsou velice pevná a bytelná. Jsou vybavena brzdou na zadním kole, což je pro naše ratolesti nejbezpečnější.

Odrážedla mají 2 x 12″ bantamová kola, ocelový rám, gumové ručky se skvělou adhezí a také nastavitelnou výšku. Proto nejsou pouze na jedno období a jsou doporučená pro dětí od 3 do 5 let. Výška sedla od země nastavitelná v rozmezí 38 – 43 cm, šířka řidítek je 43 cm, výška řidítek je 50 cm a délka odrážedla je 76 cm, váží 3,2 kg, tudíž pokud si vaše dítě rozmyslí, že už se mu jezdit nechce, unesete ho bez problému v ruce.

Udělejte svému štěstí radost. Pohyb dělá děti zdravější, a také unavenější. Vaše dítě bude spát večer jako baryk a vy tak budete mít čas sami na sebe.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang