Maxi efekt s pikoprojektorem Cinemin

TV, foto, audio-video

Rádi fotíte, natáčíte, jednodušše vytváříte spousty multimediálních výtvorů? A rádi se s nimi chlubíte? Pak možná občas přemýšlíte, jak své fotky či videa kamarádům a blízkým odprezentovat. Ne vždy má každý k dispozici vybavení, ke kterému se dá fotoaparát či videokamera připojit. Lepší, než se spoléhat na náhodu, mít u sebe po ruce šikovný přístroj, se kterým můžete kdykoliv a kdekoliv ukázat co jen budete chtít. A nejlépe, vejde-li se do kapsy. Existuje vůbec takový přístroj, který splní všechny tyto požadavky? Ano – Pikoprojektor Cinemin. A věřte, že toho umí mnohem, mnohem více.

Představte si tu jasnou a prostou, ovšem geniální věc. Máte po ruce skvělé fotky a videa z dovolené a najednou vás přepadne početná návštěva. Anebo vy sami nečekaně zavítáte na návštěvu ke známým a chcete se pochlubit svými zážitky. V obou těchto případech, budete-li mít při ruce pikoprojektor Cinemin, máte vyhráno. Do tohoto projektoru byste to možná ani neřekli. Jak už jeho název napovídá, je opravdu prťavých rozměrů, ovšem svými schopnostmi se docela vyrovná svým větším a mnohem dražším kamarádům projektorům, které také máme v nabídce.

A jaké vychytávky vlastně tento miniaturní projektor nabízí? Na své malé rozměry vyniká obdivuhodnou výdrží akumulátoru, kdy kromě fotek z dovolené se nemusíte bát přátelům promítnou ani delší filmový trhák. Manipulace s pikoprojektorem Cinemin je také překvapivě snadná a oproti klasickým projektorům ho není třeba nijak podkládat či složitě nastavovat. Jeho otočný kloub se natočí až o 90 stupňů a tak obraz přesně zacílíte tam, kam potřebujete. A jak vlastně obraz vypadá? V tmavých místnostech docílíte obrazu 1,5 m velkého a to na vzdálenost dvou metrů od zdi. Extrémně čistý a kontrastní obraz je dán patentovanou technologií DLP.

Že je tento projektor skutečně univerzální dokazuje široká škála kompatibilních zařízení DVD a Blu-Ray přehrávači počínaje a přes většinu modelů videokamer mobilními telefony konče. Samozřejmě včetně výrobků iPhone. Kompletní výčet kompatibilních zařízení naleznete v popisu tohoto pikoprojektoru na našich stránkách stejně jako další technické parametry.

Pořiďte si šikovnou a maximáně moderní hi-tech věcičku, která nebude pouhou ozdobou mezi vašimi věcmi. Pikoprojektor dokáže s vašimi multimediálními soubory divy a díky jeho proporcím ho můžete vzít kamkoliv s sebou. A co se týče dalších moderních vychytávek, v těch máme jasno a podívat se na ně můžete v našem patře hitovek.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang