Mít v kapse živý kaktus? Není problém.

Novinky

Vypěstovat si vlastní rostlinu od semínka po krásně rostlý kousek, to udělá radost každému. Dnes však doba pokročila natolik, že sledovat růst vaší rostliny můžete neustále a to kdekoliv budete. Jednoduše si ji vezmete s sebou. A to kamkoliv. Takto pěstovat se dají nejlépe kaktusy a my vám dnes právě takový kaktus “pet plant” nabízíme.

Pet plant – hvězdný kaktus je miniaturní kaktusová rostlika uzavřená v průhledné skleněné klíčence, kterou si můžete pověsit ke klíčům či mobilu a sledovat jak náramně roste. Kaktus po vás nebude chtít kdoví jakou péči. Párkrát do měsíce ho “zarosíte” několika kapkami čerstvé vody a o vše ostatní se postará už jen matka příroda.

Až kaktus doroste výšky své klíčenky, určitě tím jeho život nekončí. Jen už bude chtít na volný svět a proto ho přesaďte do nějakého květináče a starejte se o něj dál stejným způsobem. Uvidíte sami, že vám vydrží ještě hodně, hodně dlouho.

Podle čínské tradice každá z rostlin přináší a povzbuzuje určitý aspekt života. Tento hvězdný kaktus působí na odvahu a smělost a proto bude určitě oceněn kýmkoli, komu jej darujete. Tak jen do toho a nezapomeňte se podvat také na další originální dárky a dárky z lásky, které naleznete v nabídce našeho internetového obchodu.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang