Mixovat, šlehat, sekat

Spotřebiče

Každý hospodyňka to zná. Jako svatební dar dostanou manželé X kuchyňských spotřebičů, ale kam s nimi? Většina z nich jsou pouze na jednu věc, kterou využijete jednou za rok a zbytečně se na ně práší. Proto je zde pro Vás takový kuchyňský robot, který využijete hned na šlehání, sekání nebo mixování.

Ano, je to velmi jednoduché. S novým tyčovým mixérem Braun MQ 545 Aperitive stačí vyměnit násadu s nádobou a hned změníte účel celého robota. Tento ponorný tyčový mixér Vám pomůže rychle a efektivně rozmixovat či rozšlehat nejrůznější druhy pochutin.

Předností tyčového mixéru Braun MQ 545 Aperitive je jeho jednoduché ovládání jednou rukou pomocí stisknutí velkého tlačítka. Na ergonomicky tvarované rukojeti je umístěna pohodlná protiskluzová rukojeť. Velkou výhodou zejména pro ženy je, že tyčový mixér je až o 30% lehčí než konkurenční tyčové mixéry.

Tyčový mixér Braun MQ 545 Aperitive s výkonem 600 W má dvě rychlosti – 1 vysoký výkon a turbo. Výkon je důležitý, ale stejně tak kvalita nožů, které jsou vyrobeny z extra tvrdé nerezové oceli. Zvonovitá část mixovací nohy je otočena proti směru pohybu nožů. Nedochází tak k „hurikánovému efektu“ uvnitř nádoby a tekutina se nedostane ven z nádoby.

Součástí balení je nerezový nástavec PowerBell s rozšířenou spodní nohou proti vystřikování, plastová nádoba (600 ml), nádoba vše v jednom (1,25 l) – sekací nástavec, drtič ledu, stolní mixér; a nerezová šlehací metla. To vše v jednom balení! Využij naší nabídky a pořiď si praktického kuchyňského robota, co se nebude válet v koutě!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang