Bosch FSN

Bosch FSN je vodící lišta o délce 1600 mm. Jedná se o kvalitní produkt a je výhodné jej zakoupit?

Publikováno
V rubrikách Modely

Beurer EM

Beurer EM je svalový a nervový elektrostimulátor. Dovede stimulovat nervové dráhy a svalové tkáně a má také masážní účinky. Co je před koupí Beureru EM potřeba vědět?

Publikováno
V rubrikách Modely

Beko WMY

Beko WMY je výkonná automatická pračka, která si hravě poradí s návaly špinavého prádla. Jaké jsou její parametry a vyplatí se ji zakoupit?

Publikováno
V rubrikách Modely

Beko BIM

Beko BIM je vestavěná trouba energetické třídy A, která v sobě snoubí velké množství užitečných funkcí. Co všechno Beko BIM umí a jak určit, zda se jedná o výhodnou koupi?

Publikováno
V rubrikách Modely

Bosch HEZ

Bosch HEZ je označení pro řadu kuchyňských výrobků od pánví až po pečící plechy. Jaké produkty do této řady patří a co je o nich potřeba vědět?

Publikováno
V rubrikách Modely

Bose QuietComfort 45 recenze: Stále královsky pohodlné, ale chybí jim inovace

Bose QuietComfort 45 jsou nejnovějším přírůstkem do řady sluchátek, která již více než dvacet let pomáhají zákazníkům vychutnat si zvuk bez rozptylování. Co je nich potřeba vědět a jedná se o dobrou volbu? Společnost Bose byla poprvé průkopníkem sluchátek s potlačením hluku, která byla navržena tak, aby snižovala dopad hluku z letadel, na konci 80.… Pokračovat ve čtení Bose QuietComfort 45 recenze: Stále královsky pohodlné, ale chybí jim inovace

Publikováno
V rubrikách Modely

Siemens iQ500 WM14T790GB recenze: Je tato pračka chytrá koupě?

Ačkoli se většina lidí snaží utratit za domácí spotřebiče co nejméně, neustálá potřeba spolehnout se na pračku, která dokáže likvidovat nečistoty a bakterie, je dobrým důvodem, proč zvážit, zda trochu nenatáhnout rozpočet. Pračka Siemens iQ500 WM14T790GB je jednou z takových možností: stojí přibližně dvakrát tolik než naše oblíbená úsporná pračka, ale snaží se ospravedlnit vynaložené… Pokračovat ve čtení Siemens iQ500 WM14T790GB recenze: Je tato pračka chytrá koupě?

Publikováno
V rubrikách Modely