Kolik váží 1000 písniček? S MP3 přehrávačem Sony NWZB143FP.CEW pouhých 26 gramů

TV, foto, audio-video

Hledáte stylový MP3 přehrávač, kvůli kterému nebudete muset dokupovat pásek ke kalhotům? Takový MP3 přehrávač, který je natolik malý a lehký a přesto se do něj vejde až 58 hodin muziky? Pak nehledejte. Přehrávač MP3 Sony NWZB143FP.CEW je přesně takový, po jakém toužíte. Na výběr máte mnoho barevných provedení i velikostí vestavněné paměti. Všechny je najdete v našem obchodě, v Nakupka.cz.

MP3 přehrávač je v současné době téměř nezbytnou součástí mladých, ale i starších generací ať už v podobě samostatného přístroje nebo jako integrovaná funkce některých mobilních telefonů. Pokud však chcete nebo potřebujete mít šikovný MP3 přehrávač zvlášť, pak Sony NWZB143FP.CEW je tou správnou volbou.

Ačkoliv tento MP3 přehrávač váží pohých 26 gramů a s rozměry připomíná spíše dřevěnou tyčku od nanuka, než pořádně vybavený hudební přehrávač, věřte, že jím rozhodně je. Díky funkci Bass Boost zažijete opravdu překvapivě kvalitní zvuky o nízké frekvenci i při nižší hlasitosti. Technologie Zappin vám pomůže při nerozhodnosti a za pomoci přehrávání čtyř nebo patnáctisekundových ukázek vám s ní najdete sound, na který právě máte chuť. Věřte, že na tento MP3 přehrávač nahrajete snad všechny styly, co existují. Kapacita 4 GB pojme například až 90 průměrně dlouhých alb a to už je hudby, že se vám snad nikdy neopolsouchá.

Stačí 3 minuty nabíjet a získáte plných devadesát minut poslechu vlastní hudby nebo rádia anebo možnost nahrávání na integrovaný diktafon. Mnoho funkcí ještě čeká na vaše objevení a přečíst i o nich můžete v popisu produktu na našich stránkách.

Nemusí to být právě růžová barva, která se stane vaší oblíbenou. Další barvy obejvíte mezi ostatními modely Sony NWZB na našich stránkách. Takže mějte hudbu stále při sobě!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang