NAFOUKNĚTE SI LÉTO Nafukovací matrace Campingaz

Sport a outdoor

Léto. Voda. Slunce. Ukrutné horko. Víte, že voda přitahuje slunce? To znamená, že opalování na vodě je mnohem účinější a rychlejší než na dece. Nafukovací matrace Campingaz jsou obláčkem plujícím na vodě, tak jemné, tak lehké. Tyto matrace vám podrží pití, uleví zádům, navodí atmosféru pohody. Nafukovací matrace Campingaz jsou barevné a hravé a mají důmyslně rozdělené nafukovací části.

Nafukovací matrace jsou naprostou a neodmyslitelnou součástí jakékoliv dovolené. Když je řeč o nafukovacích matracích, nejsou ve hře jen děti. Hlavně dospělí dokáží ocenit pohodlí nafukovacích matrací Campingaz. Děti ocení například pevnost a zaručenou nepotopitelnost těchto plavidel.

Naprostou klasikou je Floating water – vodní nafukovací lehátko. Toto lehátko má Airtight systém a Snap ´N Stay systém pro snadné spojování a samozřejmě držák nápojů. Další sestrou této matrace a o něco lepší je Chaise lounger – lehátko s opěrkou. Toto nafukovací lehátko je vylepšeno zvednutou krční opěrkou a po pravé straně i opěrkou. Samozřejmě s držákem nápojů.

Jinou generaci nafukovacích matrací tvoří Water float – vodní křeslo. Nohy můžete stočit pod sebe, nebo ráchat ve vodě. pro obě ruce jsou tu opěrky, které se zbíhají ve vyšší opěrce zad. Ani zde nechybí držák nápojů. Křeslo Docking Island Lounger z vás udělá krále vodní plochy. Noblesa a elegance. Pohodlí a komfort. Kvalita a design. Všechno toto najdete v nafukovacích matracích Campingaz.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang