Bezstarostná jízda s navigací Navigon 70 Premium Live

Auto-moto

Máte strach že zabloudíte v neznámém městě ve spletitých uličkách? Přesně pro vás je tu navigace od značky Navigon, která vás určitě nezklame a poradí v nesnázích a na přehledném displeji zobrazí správnou a nejrychlejší cestu tam kam právě potřebujete.

Při jízdě není čas na to hledat v malých nepřehledných navigacích cestu z města, potřebujete navigaci Navigon 70 Premium Live, která bude mít dost velký displej a přehledné grafické zobrazení v kterém se vyznáte. Výhodou této navigace je funkce senzor přiblížení, že jste ještě o ní neslyšeli? Tato funkce rozšiřuje viditelné části mapy díky skrytí ovládacích prvků, ale pouhým přiblížení ruky k displeji se zpět zobrazí body zájmu NAVIGON MyBest POI v nejbližším okolí.

Samozřejmostí je také informování o právě probíhajících radarových kontrolách, abyste zmírnili svou rychlost a přizpůsobili tak rychlost danému silničnímu provozu a jeho rychlostním podmínkám. Chceteli se navíc vyhnout dopravním kolonám a uzavírkám, určitě se najde uplatnění pro funkci Premium TMC což jsou dopravní informace pro náročné uživatele, kteří chtějí projet všude bez překážek či objížděk.

Jsteli ve větších městech bezradní a nejste si jisti zda pruh ve kterém stojíte je ten správný, tak vaším pomocníkem bude funkce Reality View Pro, která zobrazuje silnice realisticky a to i se středním dělícím pásem, díky tomu si i na křižovatkách na dálnici i na výjezdech udržíte přehled.

Jestli ještě stále přemýšlíte, zda je tato navigace Navigon 70 Premium Live právě pro vás, určitě vás přesvědčí funkce City View 3D 2.0, díky které se budovy zobrazují realisticky a jsou trojrozměrné, včetně barev fasád, tvarů střech a všeho co vám usnadní orientaci. Tak neváhejte a kupte si tuto navigaci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang