Nebojte se zhluboka nadechnout

Spotřebiče

Žijete ve velkém městě plném industriálních těles a ulic přeplněných automobily? Trpíte alergiemi a zhoršenou imunitou? Rádi jezdíte do přírody, abyste se nadýchali čerstvého vzduchu? Nyní můžete s miničističkou vzduchu dýchat zdravě téměr kdekoli. Navíc za tak neuvěřitelně nízkou cenu!Čistička vzduchu Sencor SHA 200 je vhodná do domácností (zejména do dětských pokojů) a také do automobilů – tvarově se skvěle hodí.

I pro svoji menší velikost má spoustu užitečných funkcí, jako je hlavně vybavení filtrem H.E.P.A., který filtruje částice od velikosti 0,3 mikronu a to zejména prach, pyl, spóry plísní, zbytky roztočů a zvířecí srtst. Díky fotokatalytickému filtru a ultrafialovému světlu likviduje viry a bakterie (může zabránit přenosu různých virových onemocnění). Čistička vzduchu Sencor SHA 200 také vzduch ionizuje a může Vám ho i provonět díky možnosti aromaterapie (savý sáček si můžete naplnit oleji dle Vašeho přání). Díky zdravějšímu vzduchu a vůním se můžete lehce zbavit stresu, který začíná být v dnešní době všudypřítomný.

Téměr nutností se stává pro jedince trpící dýchacími potížemi (alergie, astma atp.), ale snažit se svůj organismus co nejméně zatěžovat škodlivými vlivy by měl každý. Výhoda této čističky vzduchu Sencor SHA 200 je v malé velikosti, pěkném designu a velmi velkorysé ceně!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang