NEBOJTE SE ZHOUPNOUT Zahradní hamaka H-055

Dílna, stavba a zahrada

Vždycky jste ji obdivovali? A neměli jste odvahu na ní vlézt? Houpací síť, tedy hamaka, pochází původně ze středomoří, dnes ji najdeme všude po světě jako pohodlný prostředek k odpočinku. Naše zahradní hamaka H-055 D je pohodlná a útulná. Houpací sítě byly vždy symbolem odpočinku a pohodlí. Nikde vás nic netlačí a vaše záda odpočívají. Síť se prohne v závislosti na vašich tělesných proporcích.

Pro umístění běžné houpací sítě potřebuje dva stromy, mezi které ji uvážete. Zahradní hamaka H-055 D kombinuje přednosti jak klasické houpací sítě, tak pevného, dřevěného, zahradního nábytku. Tato hamaka je připevněna na pevné dřevěné konstrukci s robustním dřevěným poddstavcem. Je určená pro zahradní kryté plochy a kryté exteriéry.

Zahradní hamaka H-055 D je vhodný a originální doplněk vašeho zahradního setu. Děti se na ní vyřádí a popřípadě po obědě pohodlně ve stínu stromu usnou. Dospělí si ji velmi oblíbí pro pohodlí. Pokud se naučíte jak správně v hamace ležet, možná v ní usnete také. Dá se v ní i přenocovat, avšak je dobré si pod sebe dát karimatku. Zkuste něco jiného….postel a křeslo už znáte…

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang