Nebuďte doma za kuchyňský sekáček a pořiďte si ten opravdový!

Spotřebiče

Milujete zeleninu? A rádi ji konzumujete na všemožné způsoby? Víte ale kolik času strávíte přípravou? To nekonečné strouhání, krájení, krouhání, sekání? Také vám přijde, že to někdy prostě nebere konce? Přeci nestrávíte mládí u struhadla, ne? Pojďte se tedy společně s námi podívat na způsob, jak tomu lze předejít!

Velkým pomocníkem pro vás může být sekáček potravin ECG ES 150 Quick&Fresh! Neděste se dalšího zbytečného spotřebiče, na který se vám bude v rohu kuchyňské linky akorát tak prášit a čas ušetřený rychlým strouháním zase ztratíte u dřezu omýváním všemožných součástí. Tento jednoduchý sekáček má jen pár odnímatelných částí a ty lze navíc umýt v myčce.

Jeho ergonomický tvar umožňuje sekání potravin přímo do misky a díky širokému plnícímu otvoru, není potřeba některé druhy zeleniny či ovoce ani překrajovat.  A čím vším se může tento červený ekáček potravin ECG ES 150 Quick&Fresh pochlubit? Je vybaven 5 struhadly, které plní funkce hrubého strouhání, jemného strouhání, tenkých plátků, tenkých vlnitých plátků a strouhání tvrdého sýra. Co to ale všechno znamená v praxi?

Hrubé strouhání je ideální na přípravu základů omáček a různých čalamád, existuje také mnoho lidí, kteří takto upravenou zeleninu přidávájí do polévek namísto krájení. Jemné struhadlo využijete při strouhání čokolády, ořechů, ale také třeba například na strouhání parmezánu. Kráječ na tenké plátky oceníte při přípravě příloh, pro dušení zeleniny a také samozřejmě do polévek. Pro nakrájení zeleniny do salátů sáhněte raději pro kráječi na tenké vlnité plátky, ideální je tento kráječ například na brambory, kdy si můžete doma vyrobit domácí báječné brambůrky, nebo jako zábavnou přílohu pro děti! Posledním je mlýnek, který je vhodný pro mletí tvrdého sýra či ořechů.

Se sekáčkem potravin ECG ES 150 Quick&Fresh strávíte přípravou krájené zeleniny a ovoce mnohem méně času, který přeci můžete využít mnohem efektivněji!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang