Nechte si naší i světovou literaturu šeptat do ouška. Audioknihy nově v naší nabídce

TV, foto, audio-video

Knížky už nemusíte jenom číst abyste znali jejich obsah. Pokud vás třeba z malých písmen v knihách bolí oči nebo váš čtení jednodušše nebaví, knihy si můžete také pustit. Známé osobnosti vám je svým příjemným hlasem bez problému přečtou a tak za pár hodin budete znát děj známých literárních děl. Představujeme vám novinku v našem internetovém obchodě – Audioknihy.

Audioknihy z produkce Tympanum mohou využít vaše děti při plnění čtenářského deníku v rámci povinné literatury. Hodit se budou také všem všem, kteří by si rádi četli, ovšem uspěchaná doba jim monoho času na čtení nedává. V naší nabdíce naleznou  zajímavou knížku na CD či v podobě MP3 všichni vyznavači oblíbených žánrů. Od klasiky přes detektivky či sci-fi anebo odpočinkovou a zábavnou literaturu. Všechny knížky ve velmi pěkných balení po 1 CD či celých boxech u rozsáhlejších děl.

V naší nabídce si určitě vyberete z celé řady děl světové literatury. Doporučujeme vám například oblíbenou pohádku o Pinocchiovi, detektivky od Agathy Christie, například Schůzku se smrtí anebo světový bestseller Andělé a démoni od Dana Browna. V naší nabídce najdete i další oblíbené tituly jako Karlík a továrna na čokoládu či Stopařova průvodce po galaxii anebo z klasiky třeba Jámu a kyvadlo od Edgara Allana Poea.

V naší nabídce naleznete i české literární díla. Napříkald tituly našeho nejúspěšnějšího spisovatele Michala Viewegha, třeba Báječná léta pod psa. V nabídce máme i další díla známých spisovatelů jako Petr Šabach, Michal Hvorecký či Petra Hůlová. Veškeré knihy byly namluveny známými osobnostmi českého hereckého nebe jako Vladimír Čech nebo Marek Eben.

Udělejte sobě nebo blízkým radost a pořiďte jim hodnotnou věc, ovšem v trochu jinačím formátu. Však proč nečíst třeba potmě : )

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang