Nechtělo by to trochu prohřát kosti?

Domácnost a nábytek

Vyskoé teploty jsou ta tam, hřejivých paprsků je čím dál tím méně a slov, které zahřehjou na srdci už také ubylo? Neházejte flintu do žita, máme ještě další tip, jak se v nepříznivém počasí a v sychravých dnech zahřát i bez pomocí svařáku.

A nejde jen o zahřátí, ale také navíc o blahodárné účinky na vaše tělo. Že pořád nevíte, o čem je vlastně řeč? Kdepak není to ani kulich či palčáky, ale Infrasauna Goddess Bibione 1 s ionizérem. Nejen že pobyt v ní, je velmi přijemný a v zimě k nezaplacení, ale navíc tím zlepšujete i své zdraví.

Infrasauna je ideální prostředek k úlevě od bolesti a to navíc velmi šetrně díky infračerveným paprskům, které zrychlují krevní oběh a zásobují tělo větším množstvím kyslíku, což vede ke zmírnění zánětů a urychluje hojení. Pozitivně působí infrasauna i na vaši pleť a případné kožní problémy.

Infrasauna Goddess Bibione 1 s ionizérem vám ale pomůže dokonce i hubnout. Půlhodinou strávenou v sauně můžete spálit až 600 kalorií. Ale samozřejmě primárně je určena především pro relaxaci a čerpání energie.

Zrychlení krevního oběhu způsobí také rychlejší odčerpání odpadních látek a rychlejší obnově energie. Blahodárně působí infrasauna i na stres nebo dokonce nespavost.

Mít doma Infrasaunu, znamená těšit se na zimu a dopřávat si relaxaci kdy si jen vzpomenete.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang