Něco pro zabavení dětí

Sport a outdoor

Nevíte už, jak zabavit Vaše malé raubíře? Pobíhání po zahradě a páchání vylomenin jim už nestačí a neví, jak by pozlobili? Pořiďte jim trampolínu, na které se pobaví se sourozenci či kamarády a určitě se i zbaví přebytečné energie.

Máme pro Vás tip na venkovní trampolínu Acra s ochrannou sítí. Ochranná síť, která je dodávána v tomto setu i s konstrukcí Heavy-Duty, zajistí bezpečnost akční plochy. Síť je odolná vůči UV záření a stabilitu zajišťuje osm hlavních tyčí upevněných ke konstrukci trampolíny s ochranným návlekem z měkké pěnové hmoty. Vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou proti vypadnutí z akčního prostoru. Výška sítě je 170 cm.

Průměr plochy trampolíny je 305 cm, což je určitě dostatečné místo pro vyřádění. Akční plocha zajišťuje vysoký odraz a to díky galvanizovaným vysoce odolným pružinám. Zároveň materiál plochy má vysokou životnost.

Trampolína Acra s ochrannou sítí se dá samozřejmě použít i v interiéru, pokud je pro to dostatek prostoru. Jako volitelný doplněk k této trampolíně můžete zvolit schůdky či ochranný potah. Děti si trampolínu určitě zamilují!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang