Nejlepší svačinka nejen pro vás, ale i pro malé myšáky

Spotřebiče

Sháníte nový topinkovač a vaše děti milují kreslenou postavičku Mickey Mouse z Walt Disney? Tak proč neudělat radost dětem i sobě a nepořídit si nový topinkovač s motivem tohoto myšáka, který připraví topinku s jeho obtiskem.

Každý den připravujete svačinku a nevíte čím novým potěšit své dítko? Nemusíte dělat nic navíc, než běžně opéct topinku, ale ta hlavní změna se projeví až po vyndání topinky z Topinkovače Ariete Disney 116. Na hotové křupavé topince bude obtisk legračního Mickey Mouse, takže stačí už jen zabalit tuto svačinku do krabičky na svačinu a nezapomenout přibalit čerstvou šunku se sýrem a vaše dítě bude příjemně potěšeno z nové nečekané svačiny.

Topinkovač Ariete Disney 116 s obrázkem Mickey Mouse má dvouštěrbinovou konstrukci a tak je možné udělat dvě topinky najednou. O tom že toust je už připraven se dozvíte díky zvukovému pípaní, kterým vám Topinkovač Ariete Disney 116 ohlásí, že toust již můžete vyndat. Samozřejmostí je také regulace výkonu od jedné až do pěti. Co nechybí u Topinkovače Ariete Disney 116 je nastavitelnost doby přípravy topinky.

Topinkovač Ariete Disney se dělá jak v nerezovém provedení, tak také v červeném provedení, stačí si jen vybrat co víc by se vám líbilo či hodilo do vaší kuchyně.

Tento topinkovač se snadno obsluhuje a také snadno čistí, takže stačí už jen udělat objednávku a po první topince jen sklízet úspěch u svých dětí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang