Nejrychlejší a nejtišší! Fén Remington D 3700!

Spotřebiče

Fén D 3700 nebo také Dual Turbo 3000 od značky Remington patří do kolekce Hair|Essentials, což je kolekce, která je určena převážně pro uživatelky, které hledají základní, pohodlné a rychlé řešení pro své vlasy, také za pařijatelnou cenu. Tento model je také nejrychlejším a nejtišším fénem značky Remington, tudíž s ním dosáhnete velice rychle perfektního výsledku.

Říkáte si, proč je tento fén nejrychlejším modelem? Odpověď je jednoduchá! Zasluhuje se o to profesionální výkon – 2 200 W, díky kterému budou vlasy šetrně vysušené dřív než byste čekali, a to hlavně díky 2 turbínovým ventilátorům.Už téměř samozřejmostí je i ionizace pro jemný styling a pro úpravu vlasů bez krepatění.

Při konečném dofénování se doporučuje použít studená vlna, která váš účes dokonale zafixuje a zabrání tak efektu „rozlítaných vlasů“.

Pro ještě větší pohodlí má fén Remington D 3700 očko na zavěšení, abyste si ho mohla kdekoli pověsit a mít ho stále po ruce. Firma Remington dodává svým výrobkům, kromě profesionálních vlastností a funkcí, i moderní a trendy vzdled, který ocení především ženy. Těžko si přeci budete kupovat fén, který se vám na pohled nelíbí. Věřte, že tento fén, vám budou přítelkyně závidět.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang