Nejsou boby jako boby – Dětský bob AlpenGaudi AlpenDoubleRace červený

Pro děti

Možná znáte kakaové boby a sojové boby, ale věříme, že boby ve tvaru formule jedna ještě neznáte. Co není, se brzo změní a z vás či vašich dětí se stane pirát sjezdovek a různých kopců. Možná si říkáte, že je trochu předčasné začínat s touto tématikou, věřte ale, že nám již zima klepe na dveře.

Ti, kteří jsou již na světě trochu déle než ostatní, tak pamatují sáňky. O trochu mladší jedinci už určitě zažili jakoukoliv formu plastových bobů. Postupem času se z nich stávalo to, co z nich je dnes – boby se spoustou ochranných prvků a možností korigace jízdy. To vše je přibaleno i u dětského bobu AlpenGaudi AlpenDoubleRace.

Naleznete zde totiž opěrku nohou pro větší stabilitu, masivní tyče z kvalitní oceli pro bezpečné řízení, speciálně upravené lyžiny pro ještě větší možnost korigace směru jízdy a v neposlední řadě kovové ruční brzdy – účel je jasný, co největší bezpečnost jízdy. Určitě také oceníte „přihrádku“ pro rukavice a také úpravu pro 2 jezdce, pilota a co-pilota. Jinými slovy můžete se svými ratolestmi svištět ze svahu bez obav, že by vyvedly nějaké kulišárny. Pro ještě větší originálnost naleznete v balení samolepky pro zkrášlení vašeho nového miláčka.

Tyto boby naleznou uplatnění nejenom u fanoušku stáje a značky Ferrari, díky červené barvě a celkovém designu, ale také u všech milovníků rychlé a bezpečné jízdy z kopců, svahů, sjezdovek, pahorků…Naleznete je i ve verzi pro jednoho jezdce – Dětský bob AlpenGaudi AlpenRace červený. Na zimu se můžete připravit i na našem patře Zdravotní obuv, kde určete naleznete pohodlné a teplé boty pro všelijaké příležitosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang