Nenechte se sněhem zaskočit! Pořiďte si kvalitní sněhové řetězy Thule od nás

Auto-moto

V zimních podmínkách je občas těžké řízení auta i na zimních pneumatikách. Když  tu a tam vidíme v této době šílence na letním pneu, to už nepobíráme vůbec. Cena života se přeci určitě nevyrovná investici několika stovek, která vám navíc nevydrží jedinou sezónu, ale použít jí můžete i v dalších letech. A spoléhat na to, že příští zima bude opět jedna z těch mírnějších by se vyplatit nemuselo. Proto bychom vám chtěli nabídnout náš bohatý sortiment sněhových řetězů značky Thule, které máme skladem a se kterými obujete snadno jakékoliv vozidlo.

V zimě vás sněhové řetězy Thule bezpečně, snadno a stylově dovezou do cíle. Ať jedete kamkoli a jakýmkoli vozidlem, Thule Vám s nabízí nejchytřejší sněhové řetězy vyráběné v italských Alpách. Design je stejně důležitý jako bezpečnost a funkčnost. Všechny sněhové řetězy Thule jsou vyráběny tak, aby ve spojení s designově nejnáročnějším výrobkem – automobilem – pracovaly dlouho a spolehlivě. Thule, spolupracující dennodenně s předními automobilkami, se řadí na přední místo inovací sněhových řetězů a cíl je vždy stejný – dostat Vás tam, kam máte namířeno!

Mezi nejmarkantnější znaky a vlastnosti sněhových řetězů Thule patří prvotřídní kvalita díky legované oceli Mn-Ni pro větší odolnost. Dále oboustranné D-tvarování zajišťující větší trakci a delší životnost, integrovaný vnitřní kabel potažený plastem sloužící k uchycení řetězu bez posunutí vozidla, barevně označená upínací místa pro snažší montáž a v neposlední řadě také vylepšené protiskluzové balení s pevnými bočnicemi, ve kterém najdete také rukavice, kobereček, montážní návod a náhradní díly.

V bohatém sortimentu našeho obchodu Nakupka.cz naleznete širokou škálu sněhových řetězů pro osobní auta. V nabídce máme nejrůznějšími modely, které se dále rozlišují svou velikostí. U nás naleznete jak chytré a důmyslné řetězy CS-10, které mají nejsnadnější montáž i demontáž, ale také třeba CL-10, které disponují vysokým výkonem a samovystředěním, dále CG-9, které se chlubí také samovystředěním a které jsou vhodné zejména pro vozidla s minimálním volným prostorem v podbězích a v neposlední řadě také CB-12, což jsou řetezy se snadnou montáží a za velmi dobrou cenu.

Nepodceňujte zimu a dbejte na bezpečnost vás i ostatních při cestování vozidlem ať už na horách nebo ve městech. Za pár stovek zvýšíte mnohonásobně vaši bezpečnost. A to už rozhodně stojí za zvážení a nákup kvalitních sněhových řetězů Thule od nás!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang