Nepromeškejte ani Supermana

TV, foto, audio-video

Chystáte se letos poprvé se svými dětmi na hory? Poprvé jim nasadíte lyže, vysvětlíte teorii, ukážete praxi a pustíte je z kopce? Takové okamžiky si zaslouží zvěčnit! Rovnou ale zapomeňte na fotoaparát, který máte v telefonu, rozmazané šmouhy a nejasné siluety vám pak k ničemu nebudou. Na první dětské pády to chce něco rychlejšího!

Všude tam, kde není čas na žádné dlouhé zaostřování je nejlepší volbou fotoaparát Nikon 1 J1. Tento kompaktní fotoaparát bude nepostradatelnou součástí vaší výbavy, ať už pojedete kamkoli, kde budete v pohybu.

Svými rozměry, vám nezabere téměř žádné místo a doslova vás dostane novou úrovní rychlosti. Veřte, že extrémně rychlé automatické zaostřování s pomocí obrazového snímače CMOS zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím!

Chcete zachytit, jak vaše ratolest udělá první dokonalý oblouček, nebo zachytit první pád na zadek? V takové situaci nemůžete nikdy vědět, kdy to přijde, pokud už ale tušíte, že se k něčemu takovému schyluje, stačí jen nastavit bleskurychlé sériové snímaní, které dokáže zachytit až 60 snímků za vteřinu. Funkce integligentního výběru snímku vám pak zajistí, že fotoaparát Nikon 1 J1 vybere 5 nejkvaltnějších.

Netradiční funkcí je Short Movie Creator, s jejíž pomocí můžete tvořit krátké flimy ze statických snímků. Videosekvence mohou mít délku až 30 minut a mohou využívat množství stylů.

Fotoaparát Nikon 1 J1 je vybaven také adaptérem, díky němuž jej můžete rozšířit o celou řadu výměnných objektivů.

S fotoaparátemNikon 1 J1 zachytíte i přílet Supermana.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang