NEVIDITELNÝ DOTEK MIKROVLN Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 595 IX, vestavná

Spotřebiče

Říká se, že ženy mají 6. smysl …. Dnešní ženy ho však již nepotřebují, protože Whirlpool přenesl 6. smysl do mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 595 IX. Chcete po práci vypnout ? Na nic nemyslet a nad ničím nepřemýšlet? Mikrovlnná trouba od Whirlpool Vám tento sen splní. Pojdmě se společně podívat co všechno mikrovlnka Whirlpool AMW 595 IX dokáže a jak Vám usnadní práci ve Vaší domácnosti.

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 595 IX zapadne do Vaší kuchyně bez problémů a učiní ji tak celistvou a funkční. Nemluvíme tu o obyčejné mikrovlnce pro ohřev oběda či večeře, toto je profesionálka mezi mikrovlnými troubami. Díky její funkci udržování jídla při teplotě 60°C nemusíte jídlo stále dokola ohřívat, vydrží teplé. Ikdyž se jídlo uvnitř ohřívá či griluje, dvířka mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 595 IX zůstávají stále chladná.

Whirlpool AMW 595 IX se ovládá čistě elektronicky, nový TAD displej – LCD displej komunikuje v češtině a tak s jeho pomocí nastavíte ohřev velmi přesně. Stačí nastavit druh pokrmu, který chcete připravit a trouba Vám hned poradí jak na to. Pokud chcete, můžete její postup pozměnit podle vlastního názoru a ihned jej uložit do paměti trouby.

Tato mikrovlnná trouba vychází z nové designové řady Whirlpool Progressive. Je to unikátní novinka na českém trhu. Design, který v době spojuje minimalistický přístup s profesionálním vzhledem. Přímé, čisté linie s důrazem na symetrii umocňují pocit moderní jednoduchosti. Whirpool pužívá nejkvalitnější materiály s převahou ušlechtilého kovu. Tento model je navíc obohacen úpravou povrchu proti ulpívání otisků prstů na jejím povrchu.

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 595 IX je krásná, praktická a moderní buďte takový i Vy….

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang