Nevíte, co se sněhem?

Dílna, stavba a zahrada

Je váš dům, chata či zahrada zavalena sněhem a vy si nevíte rady? Lopaty a hrabla zkrátka nestačí a sněhu každý den plno? V takovém případě se vyplatí pořídit si nějakého lepšího pomocníka. Takového, který vám ušetří nejenom námahu, ale také čas. A přesně to vám splní sněhová fréza.

Dnes pro vás máme tip na sněhovou frézu Briggs & Stratton BL924R, která jistě splní veškerá vaše očekávání. Nesčetné hodiny výzkumu, technických analýz, praktických zkoušek a testování uživateli dalo vzniknout sněhovým frézám Briggs & Stratton na jejichž výkon a funkce se zákazníci mohou spolehnout.

Sněhová fréza je velká dvoustupňová s výkonným motorem Briggs & Stratton. Ten je ideální do zimních podmínek. Fréza disponuje řízením Free Hand, které umožňuje ovládat stroj jednou rukou, zatímco druhá ruka může měnit rychlost nebo nasměrování komínu.

Výhodou jsou masivní pneumatiky Arctic Trac, které zvyšují záběr frézy. Sněhová fréza Briggs & Stratton BL924R disponuje také velkou rukojetí startovací šňůry, která umožňuje snadné spouštění motoru i bez sundání rukavic, vaše ruce tak zůstanou hezky v teple.

Haloganové světlomety vynikají jasnějším osvětlením a umožňují úklid sněhu i v brzkých ranních hodinách. S touto sněhovou frézou pro vás sníh nebude ani tou nejmenší překážkou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang