Nevíte kam s nářadím?

Dílna, stavba a zahrada

Pokud vlastníte zahradu, tak ji určitě také nějakým způsobem upravujete nebo na ní dokonce třeba i něco pěstujete. To se jistě neobejdete bez patřičné zahradní techniky a nářadí. Ale kam to všechno uklidit?

Nejlepším řešením je zahradní domek, do kterého bez problému sekačku, křovinořez, sportovní vybavení nebo třeba gril a grilovací náčiní uschováte. Dnes pro vás máme tip na jeden takový šikovný domek!

Jedná se o zahradní domek Palram Skylight, který s přehledem schová, co potřebujete. Předností tohoto domku je robustní hliníkový rám, který nepodléhá korozi, velice kvalitní zpracování a vysoká odolnost. Domek je vyroben z kvalitního polykarbonátu s dokonalou UV ochranou. Na rozdíl od běžných plastových domků tento bez problému odolá změnám teplot, přívalům sněhu či krupobití.

Tento zahradní domek nemá žádné nároky na údržbu a je i snadno omyvatelný. Snadná je i jeho montáž. Zahradní domek Palram Skylight totiž disponuje unikátním systémem zasouvání panelů bez nutnosti dalších zajišťovacích prvků. Součástí je také protiskluzová podlaha a zámek dveří. Domek má dvě ventilační okna a snadno ho také můžete ukotvit k zemi či případně hotový domek přenést na jiné místo. Zkrátka velice praktický a hlavně kvalitní.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang