Než přijdou Vánoce

Spotřebiče

Vánoce se sice už pomalu ale jistě blíží, ale ještě pořád je čas na sobě trochu zapracovat a po prázdninách a dovolených se zas trochu dostat do kondice. Kromě cvičení je ale třeba pohlídat si i jídelníček. A na to je jednoduchá rada.

Zdravá strava je možná pro někoho děsivé sousloví, ale nemusíte si hned představovat jen nějaké semínka a vodu, hladovět vás rozhodně nenecháme. Nezapomeňte totiž na vaření v páře. Příprava jídel v páře je totiž nejen zdravá, ale také rychlá, chutná a pokrmy si ponechávají své cenné vitamíny!

Vaším novým pomocníkem v kuchyni tak může být parní hrnec ETA 1134 900000 Calderon. Hned zprvu vás jistě potěší design. Plastové nádoby o celkovém objemu devět litrů jsou doplněny černou základnou a snad na chvíli vám může připomínat kávovar. Tři transparentní nádoby vám umožní připravit celý hlavní chod najednou a příprava vás tak bude stát minimum času, i špinavého nádobí

Součástí parního hrnce ETA 1134 900000 Calderon je miska na vaření rýže a snadno v něm uvaříte i vajíčka. Aby vám hrnec zabral minimum místa, když ho zrovna nepoužíváte, jeho misky lze jednoduše složit do sebe a pak ho zas velmi rychle a snadno složit a ihned použít.

Shoďte nějaké to kilo ještě před Vánoci, abyste si pak mohli dát s čistým svědomím vanilkový rohlíček či perníček a užili si vánoční atmosféru se vším všudy!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang