Aqualand, víc než vysavač

Spotřebiče

Není to název žádného aquaparku, ale název víceúčelového vysavače DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand, je vhodný na mokré a suché vysávání, které má jedinečný vodní cyklonický filtrační systém jménem Aqualand.

Ať už máte doma koberce, lina, dlaždice, určitě oceníte multifunkčního pomocníka do domácnosti. Už nemusíte mít doma více přístrojů jako jsou mopy, klasické vysavače či dokonce sáčkové vysavače, stačí vám jen jeden pomocník a to vysavač DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand, který vám pomůže uklidit vše.

Tento vysavač má vodní filtraci, což usnadňuje manipulaci s vyhazováním odpadu. Sáčky jsou zaprášené, odpadává z nich bordel, takže když jste si uklidili a náhodou sáček vyndali na koberci, tak byl prach a bordel zase zpátky.

Díky DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand stačí jen vylít vodu a nečistot se zbavíte mrknutím oka. Objem nádoby je 3 litry a sací výkon je 430W a příkon je max 1800W. Pro DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand není problém se dostat kamkoli, jeho délka kabelu je 8 metrů. 

Vysavač DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand je dokonce i čističkou vzduchu, vodní filtrace ve spojeni s filtrem HEPA H13 zastaví i ty nejmenší částice prachu, tento vysavač DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand je tedy vhodný i pro alergiky.

K tomuto vysavači se dodává plochá hubice, hubice ve tvaru T, hubice se štětcem, turbokartáč, kartáč na parkety, kartáč pro koberce a podlahy, kartáč na vysávání kapalin.

Vysavač DeLonghi WFF 1800 PET Aqualand má vodní cyklonický systém, což je efektivní metoda jak eliminovat i zvířený prach. A pro lepší manipulaci a chránění povrchu dlažby či lina jsou kolečka pogumovaná.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang