Nosiče kol na střechu top

Auto-moto

Přemýšlíte, jak si na svou dovolenou vzít i svá oblíbená jízdní kola? Nejlepším řešením jsou zajisté nosiče na kola, zejména pak nosiče kol na střechu vašeho automobilu. Pevně tento nosič připevníte na střechu a je to! Nabízíme nosiče kol na střechu značky Mont-Blanc a Thule – kvalita je tedy více než zaručena a vám už zbývá si jen vybrat! Z našeho sortimentu si zajisté vybere každý. Užijte si bezstarostné cestování s těmi nejbližšími!

Jaké výhody mají nosiče kol na střechu?

Tyto typy nosičů jsou vhodné pro osobní automobily, ale i pro pick-upy či Tranzity. Nosiče kol na střechu se upevňují na příčníky (tyče) tzv. zahrádky na střeše auta. Všechny modely vynikají svojí kompaktností a bezproblémovou manipulací. Nosiče kol na střechu mohou mít samonosný držák, do kterého kolo najede a instalace je tedy velice jednoduchá. Nejlevnější nosiče jsou vybaveny držákem rámu ze dvou stran s rychloupínačem. Rychloupínací pásky jsou variabilně nastavitelné, takže do nosiče kol na střechu upevníte pneumatiky s různými výškami.

Jaké funkce mohou nosiče kol na střechu mít?

V našem sortimentu naleznete nosiče kol na střechu, které mohou disponovat mnoha zajímavými vlastnostmi.U některých kvalitních nosičů stojí kolo při manipulaci v drážce a proto s ním lze s oběma rukama jednoduše manipulovat. Pro uchycení rámu kola slouží nastavitelná výška čelistí.O svá kola nemusíte mít žádný strach, je možno je uzamknout do nosiče kol na střechu a nosič zas k základnímu nosiči. Přepravované kolo tak nemůže být za žádných okolností odcizeno nežádoucí osobou. Nyní jen stačí vybrat, kam pojedete na dovolenou!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang