Nosiče kol na tažné zařízení top

Auto-moto

Nabídka nosičů kol na tažné zařízení je omezena pouze na skandinávskou značku Thule. Důvodem je obrovská kvalita těchto výrobků a – dovolujeme si říci – naprostá bezporuchovost. Za dlouholetý prodej, ať střešních boxů, či jiných nosičů, nemáme žádné špatné zkušenosti s reklamacemi. Není to úžasné? Pokud chcete také vlastnit tyto kvalitní nosiče kol na tažné zařízení a mít tak svá kola zcela v bezpečí, Nakupka.cz je tu pro vás!

Jak nosiče kol na tažné zařízení fungují?

Elegantním řešením, jak bez velkého zásahu do funkčnosti či jiných vlastností auta převážet svá jízdní kola, jsou nosiče kol na tažné zařízení. Tento nosič kol je připevněn na konstrukci tažného zařízení a společně se zapojenou elektrikou (zadní signalizační světla) plní funkci nosiče na kola. Největším rozdílem, který nosiče kol na tažné zařízení mezi sebou mají, je počet kol, které na nosič můžete umístit.

Jaké funkce mohou nosiče kol na tažné zařízení nabízet?

Nakupka.cz ve svém sortimentu nabízí nosiče kol, na který se vejde pouze jedno jízdní kolo, ale také nosiče, které nabízejí možnost umístění až tří jízdních kol. S počtem tří jízdních kol je uspokojena naprostá většina cyklistů a cestujících rodin. Na výlety můžete vyrazit pohodlně svým autem a celou dovolenou si tak pohodlně budete řídit sami. Patentované uchycení na tažné zařízení zajišťuje snadnou a velmi pevnou montáž. Pro snadný přístup do zavazadlového prostoru slouží sklopná funkce i s naloženými jízdními koly. Nosiče kol na tažné zařízení se dají snadno složit a uložit v době, kdy je nepoužíváte, např. do sklepa či garáže.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang