Nosiče kol na zadní dveře top

Novinky

Každý cestovatel a zároveň cyklista určitě řeší problém, jak nejvhodněji přepravit své jízdní kolo na cílové místo. Jedna možnost je tam na něm dojet, pokud je to ale moc daleko, nejlepším způsobem jsou nosiče na kola. Nosiče kol na zadní dveře jednoduše přimontujete na zadní dveře vašeho automobilu a je to! Nakupka.cz má ve svém sortimentu nosiče kol na zadní dveře značek Garmin a Thule. Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé výrobky, u kterých máme tu nejmenší zkušenost s reklamacemi.

Jak nosiče kol na zadní dveře fungují?

Pokud se rozhodujete, který nosič na kola koupit, je třeba zvážit několik věcí. Ne každý nosič se dá namontovat na každý typ automobilu, proto dejte pozor, aby vám vybraný nosič byl pro vaše auto vhodný. Dále je třeba si uvědomit, kolik budete přepravovat kol. Největší výhodou nosiče kol na zadní dveře je jeho skladnost. Pokud nosič momentálně nepotřebujete, není problém ho bez větší námahy sundat a uložit do garáže či sklepa. Nosiče kol na zadní dveře jsou totiž k vozidlu připevněny gumovými držáky.

Jaké funkce mohou nosiče kol na zadní dveře nabízet?

Pro montáž na vozidlo je u některých nosičů nutno zakoupit montážní kit. Základní model kvalitních nosičů přepraví dvě kola. Pokud budete chtít přepravovat více kol (tři nebo čtyři) je nutno k tomu použít adaptér. Vyvýšená poloha kol nezakrývá zadní světla ani registrační značku, před strážníky zákona tak neutečete. Nosiče kol na zadní dveře, u kterých není potřeba montážní kit, se jednoduše namontují pomocí zaklapávacího systému a uzamykacího mechanismu. Máte strach, že se vaše auto poškodí? Nemusíte! Všechny díly, které jsou v kontaktu s autem, jsou většinou pogumované.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang