Nosiče lyží top

Novinky

Naše nabídka nosičů, připevnitelných na automobily, je opravdu široká. Pokud potřebujete pravidelně přepravovat lyže, jsou tu pro vás specializované nosiče lyží od známých výrobců, např. Hakr, Mont-Blanc, Prorack či kvalitního skandinávského výrobce Thule. Projděte si náš sortiment a vyberte model šitý přímo na vaši míru, zajisté nebudete zklamáni. Chystáte se v zimě na hory a nemáte v autě místo na lyže? Pak jste na tom správném místě. S Nakupkou.cz totiž nic není problém!

Jaké nosiče lyží nabízíme?

Tyto nosiče zajisté oceníte zejména v zimním ročním období. Lyže lze samozřejmě umístit také do střešního boxu, ale chcete-li převážet jen lyže, nosiče lyží vám ušetří dost peněz. Nemusíte se bát, že se do nosičů vejde jen pár lyží, s těmito nosiči můžete přepravit až 4 nebo dokonce 6 párů lyží!

Máte raději snowboarding? V naší nabídce lze také zakoupit nosiče vhodné pro umístění až 4 snowboardů! O své zimní miláčky se nemusíte obávat, nosiče lyží jsou totiž vybaveny zamykacími systémy. Pokud cestujete, můžete si kdykoli od auta odskočit bez obav, že se k lyžím dostane případný zloděj. Nosiče lyží skutečně zaručují bezpečnou a komfortní přepravu.

Jaké funkce mohou nosiče lyží mít?

Kvalitní nosiče mohou být výsuvné pro snadné nakládání a vykládání lyží. Hliníkový aerodynamický design je vyvýšený a tím brání vysokým vázáním poškodit střechu vašeho auta. Některé nosiče lyží mohou přepravit šest párů lyží nebo čtyři snowboardy. Vaše lyže uchytíte mezi dva gumové polštáře a tím je bezpečně zajistíte proti posunu.

Samozřejmostí je uzamykatelnost. Nosiče lyží nabízí skvělý způsob, jak bezpečně přepravit lyže a snowboardy bez omezování prostoru interiéru nebo zavazadlového prostoru vašeho auta. Jednoduše se namontují a je to!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang