Nosiče na kola top

Auto-moto

Nevíte, jak nejvhodněji přepravovat jízdní kola? Nejlepším způsobem přepravy jsou nosiče na kola, které hravě přimontujete na střechu, zadní dveře, tažné zařízení, popřípadě je můžete mít i uvnitř automobilu. S Nakupkou.cz prostě není nic nemožné! Nabízíme nosiče na kola značek Thule, Garmin a Mont-Blanc – kvality se tedy opravdu bát nemusíte. Zajímá vás víc? Pak čtěte dál. Z našeho sortimentu si zajisté vybere každý.

Jaké nosiče na kola nabízíme a jak vybrat?

Důležitým kritériem pro výběr nosiče na kola jsou parametry vašeho vozidla, protože ne každý nosič musí vašemu čtyřkolovému miláčkovi padnout. V neposlední řadě byste měli také myslet na to, kolik kol budete přepravovat a jak často. Podle toho je nutné vybrat tuhost nosiče. O svá kola se v žádném případě nemusíte bát, nosiče na kola jsou totiž vybaveny bezpečnostními systémy.

Střešní nosiče na kola mají výhodu v tom, že se kola při přepravě neušpiní. Na druhou stranu u tohoto druhu nosiče na kola se nesmíte bát ceny. Jsou vyráběny z lehkých, ale tuhých materiálů, takže je jejich instalace snadná a zároveň jsou stabilní.

U nosiče kol na tažné zařízení se objevuje výhod více. Tento typ nosiče na kola se dá uchytit téměř na každé vozidlo, jeho montáž je velice snadná, je zkonstruován pro větší počet kol a dá se taktéž použít jako přídatný úložný prostor.

Největší výhodou nosiče kol na zadní dveře je skladnost. Pokud nosič momentálně nepotřebujete, není problém ho jednoduše sundat a uložit do garáže či sklepa. Tyto nosiče na kola jsou totiž na vozidlo připevněny gumovými držáky.

Výhodou nosiče na kola v interiéru vozidla, je především to, že máte jízdní kola pod kontrolou po celou dobu přepravy a nemusíte se bát případného poškození či odcizení. Za žádné situace se s koly v tomto typu nosiče nemůže nic stát.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang