Nosiče pro vodní sporty top

Sport a outdoor

Podniknete letos nějakou zajímavou dovolenou? Chcete rekreaci spojit s oblíbenými vodními sporty? Pokud byste rádi, ale nevíte, jak přepravit váš oblíbený člun, kajak či surfboard do cílového místa, pak jste tu správně! Tyto starosti můžete hodit za hlavu. Nosiče pro vodní sporty jednoduše připevníte na střechu vašeho auta a můžete cestovat, jak se vám jen zlíbí! Nabízíme nosiče pro vodní sporty velice kvalitních značek – Thule a Prorack.

Jaké nosiče pro vodní sporty nabízíme?

V této kategorii je možno zakoupit nosiče kajaků, nosiče surfboardů či nosiče kanoí. Chystáte se na vodu a máte svojí vlastní kanoi? Neváhejte a vypravte se na tuto dovolenou svým vlastním autem, vždyť takové cestování je nejpohodlnější. Vše si určujete sami a nemusíte se spoléhat na žádného řidiče ani na žádnou půjčovnu! A co takhle cesta k moři s vaším surfem na střeše? Cestování na vlastní pěst je v poslední době velice oblíbenou aktivitou. Nosiče pro vodní sporty vám to viditelně ulehčí!

Jaké funkce mohou nosiče pro vodní sporty mít?

Nosiče kajaků jsou sklopné a uvedená cena je za pár. Nosiče pro vodní sporty mají záruku 60 měsíců, nemusíte mít tedy strach, že své peníze špatně investujete. Nosiče kajaků mají pružná gumová lůžka, která perfektně obepnou tvar trupu lodě. Otočné hlavice umožňují rozložení tlaku po celé ploše podložky. Popruhy, které jsou součástí nosiče kajaku, mají rychlý systém upnutí. Kvalitní a pevná konstrukce je ideálním řešením pro přepravu vašeho kajaku. Některé nosiče pro vodní sporty umožňují přepravovat i dva kajaky současně. Dále nabízíme speciální držáky pro surfová prkna včetně popruhů a pogumované podpěry.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang