Obtiskněte si tlapku Vašeho potomka

Pro děti

To ,že děti rostou jako z vody, je známá pravda, se kterou každý z nás myslím že souhlasí, proč si tedy na památku nepořídit otisk malé dětské dlaně či chodidla a vytvořit si tak památku na málého prcka na celý život? 

Toto balení dětských otisků obsahuje plátno, štěteček a tabletu černé barvy. Nemusíte se bát, že by barva byla zdraví škodlivá pro Vaše dítě, jelikož obsahuje 84,7% křídy, 8,5% kukuřičného škrobu a 4,2% ethylen vinyl acetátu.

 Ještě před  otisknutím je potřeba danou plochu, na které budete Vaše umělecké dílo vytvářet, zakrýt například prostěradlem či ručníkem, jelikož jak známe děti – dlouho nevydrží na jednom místě, tudíž hrozí při zašpinění a následném zaschnutí barvy na nábytku vznik dočasné nepěkné skvrny.

 Tak všechny přípravy máme hotové a můžeme začít! Nejprve je potřeba tabletu s barvou rozpustit vodě, hluboké zhruba 2mm, po dobu 20 vteřin. Poté barvou potřeme dlaň či chodidlo dítěte a můžeme tisknout. Doporučujeme prvně zkusit obtisk na cvičný papír a teprve poté na plátno. Jako třešničku na dortu můžete na Vaše dílo pomocí přiloženého štětce připsat například jméno a věk Vašeho potomka nebo cokoliv co Vás napadne. A teď již záleží jen na Vás kam výtvor vyvěsíte.

 Na závěr Vám přejeme hodně štěstí při tvoření a krásné vzpomínky na první roky Vašeho dítěte!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang