Od teď Vás žehlení bude bavit! S novou žehličkou Philips GC 4640/02 Azur 4600 bude žehlení patřit mezi Vaše oblíbené činnosti

Spotřebiče

Stále se vám doma vrší hromady nevyžehleného prádla, ale s vaši starou žehličkou se vám do žehlení nechce? Tak na co čekáte? S žehličkou Philips GC 4640/02 Azur 4600 už to snadnější být nemůže! Moderní design v sobě kloubí inovativní technologie, které jistě oceníte v každé domácnosti.

Tvrdé a zmačkané prádlo, které jde jen těžko perfektně vyžehlit? Pro žehličku Philips GC 4640/02 Azur 4600 to nebude žádný problém. Díky své ionizační technologii je pára až o 50% jemnější, a proto může proniknout až 3x hlouběji do látky než pára z běžných žehliček. Navíc díky své unikátní žehlící ploše Steam Glide poskytuje mohutný výstup páry a zajišťuje tak perfektní klouzání.

Víte, jak těžko dostupná jsou na košili místa mezi knoflíky pro vaši starou žehličku? Žehlička Philips GC 4640/02 Azur 4600 vyžehlí dokonale jakýkoli záhyb, a to díky výstupu páry na špičce žehlící plochy Steam tip. Pokud se během žehlení děsíte mokrých skvrn na oblečení, pak i v tomto případě budete jistě potěšeni. Systém Drip Stop zabraňuje odkapávání vody a tím chrání vaše prádlo. Pokud jste někdy chtěli pro vaše prádlo to nejlepší, teď máte tu správnou příležitost!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang