Odpočiňte si a naberte sílu

Parfémy, kosmetika a zdraví

Po dlouhotrvajícím shonu o vánocích si určitě potřebujete odpočinout a načerpat novou energii. Vyberte si z několika relaxačních balíčků ten, který vám bude ušitý přímo na míru.

Z různých druhů relaxačních balíčků si určitě vybere každý. Můžete si vybrat relaxační balíček který obsahuje rašelinovou koupel, relaxaci, celkovou klasickou masáž s termoterapií BIO-MAT, dále Revitalizační balíček pro ženy kde si odpočinete u relaxační a anticelulitidové masáže, masáže lávovými kameny, skořicový zábal a harmonizér Bodyware.

Dotek orientu nabízí havajskou a čínskou masáž lávovými kameny včetně aromaterapie. Sladký sen zahrnuje medovou masáž, skořicový nebo čokoládový zábal, aromaterapii a harmonizér Bodyware. V luxusním balíčku najdete perličkovou koupel v aroma lázni, tělový peeling, celotělový zábal z mořských řas, havajskou masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel. 

Beauty balíček pro ženy obsahuje infrasaunu, aromatickou nebo bylinkovou koupel, péči o pleť, aroma masáž a masáž s použitím lávových kamenů, anticelulitidovou masáž nohou, zábal nohou nebo tělový peeling.

Masážní balíček pro ženy vám rozmasíruje chodidla, zažijete thajskou olejovou masáž a obličejové ošetření. Nabízíme také balíček i pro muže, který jim namasíruje chodidla, zažijí tradiční thajskou masáž a thajskou olejovou masáž. A chceteli se celkově zregenerovat, tak využijte celkové relaxační aroma masáže.

Vybere si opravdu každý, můžete tento balíček koupit nejen sobě, ale i svým blízkým darovat jako krásný relaxační dárek. Tento balíček je určen nejen pro ženy, ale také pro muže, trvá devadesát minut a je využitelný celoročně.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang