Originální dárek toaletní papír sudoku

Parfémy, kosmetika a zdraví

Nudíte se na záchodě? S toaletním sudoku se rozhodně nudit nebudete! Pokud Vás už nebaví mít onu místnost plnou zaprášených časopisů, novin či navoněných toaletních papírů se vzory všemožných zvířátek, pak je na čase sáhnout po něčem novém! Po něčem, co vás pobaví a zpříjemní nudné chvíle na toaletě.

Jelikož sudoku se stalo v poslední době tak populární, myslím, že není potřeba vysvětlovat pravidla hry. Pokud přeci jenom patříte mezi ty, kteří ještě sudoku nepřišli na chuť, věřte, že toaletní sudoku je i skvělým a plně originálním dárkem pro vaše přátele či rodinu. Všichni, kterým tento skvělý vynález darujete, ocení vaši originalitu a vtipnost. Po úspěšném vyluštění každého rébusu vám toaletní sudoku poslouží i jinak a to i v případě, že příliš úspěšní řešitelé nebudete.

Se sudoku toaletním papírem bude vaše toaleta tak lákavá, že se možná vaše návštěva zdrží na toaletě déle, než je obvyklé. Pro ještě vetší pohodlí si můžete na toaletu také nachystat náhradní propisku, to kdyby jste náhodou jednu v zápalu luštění dopsali.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang