Originální zarámování nezapomenutelných momentů

TV, foto, audio-video

Máte spoustu krásných fotografií s Vašimi blízkými, zvěčněná nezapomenutelná místa, která jste navštívili a vtipná videa z jedinečných mometů Vašeho života? Rádi byste se těšili pohledem na tyto vzpomínky? Díky digitálnímu fotorámečku můžete přehrávat všechny oblíbené fotografie a videa na jakémkoliv místě na stěně i na stolku. Navíc, vzhledem k různým dalším funkcím fotorámečku jej můžete většinou použít i jako multimediální zařízení.

Digitální fotorámeček Sencor SDF 870 W s 8-palcovým displeyem má možnost ovládání i na dálku, tak můžete nastavovat promítání i z pohodlí křesla. Důležitý je výběr vhodného místa pro rámeček – příliš mnoho slunečního světla zhoršuje viditelnost a je třeba vystihnout i pozorovací úhel – měl by být co nejširší. Předností rámečku je, že si hodnotu jasu a kontrastu můžete nastavit dle potřeby. V dobře prosvětlené místnosti nebo na stěně, kam dopadá více denního světla, je vysoká hodnota jasu displeje důležitá. Mimo jiné jsou na něm i hodiny, kalendář a budík. Obrázky a videa můžete nahrát na tento digitální fotorámeček Sencor SDF 870 W z flešky, MP3 přehrávače, telefonu či nějaké paměťové karty, kterou rámeček podporuje.

Díky krásnému modernímu bílému outlooku se digitální fotorámeček Sencor SDF 870 W stává v interiéru úžasnou dekorací, která přináší spoustu potěchy a krásných vzpomínek.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang