Osobní váhy top

Domácnost a nábytek

Je pro vás vážení nepříjemná záležitost? Naše moderní osobní váhy to jistě změní! Nabízíme váhy nejrůznějších designů. Pokud máte problémy s váhou a kontrolujete si každý kilogram, s našimi váhami se nemusíte bát nepřesného vážení. Dodáváme váhy značek BOSCH, ETA, Zelmer, Philips a mnoho dalších.

Jaké osobní váhy si mohu pořídit?

Váhy se pořizují pouze pro jeden účel – člověk si chce hlídat svou tělesnou hmotnost – ať už kvůli zdraví nebo dobrému pocitu. Pokud hledáte spolehlivou váhu, která bude ukazovat přesně a neomylně, jste u nás správně. Nabízíme klasické mechanické, ale i digitální osobní váhy. Na mechanických váhách ukazuje hodnoty hmotnosti ručička, kdežto na digitálních si svou hmotnost přečtete na displeji. Pro vážení miminek klasické váhy jsou vhodné kojenecké váhy.

Pokud se o sobě chcete dozvědět více, než jen hmožnost, není problém. Jsou tu pro vás osobní váhy, které analyzují množství vody, tuku, svalů a kostí v těle. A nejen to!

Jaké funkce mohou osobní váhy mít?

Speciální osobní váhy, tzv. analyzéry, o kterých jsme se již zmínili, vám mohou mimo jiné změřit bazální a aktivní metabolismus. Tyto váhy jsou obzvlášť užitečné při dietních a vyživovacích programech.

Maximální nosnost osobních vah se pohybuje okolo 150 kg. Osobní váhy mohou disponovat pamětí, kam si několik osob může zaznamenávat své hmotnosti. Váhy s voděodolným mechanismem jsou vhodné do koupelen. Na displeji mnohých osobních vah se zobrazuje čas a teplota. Osobní váhy se aktivují našlápnutím a fungují na baterie.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang