Osoušeč rukou top

Spotřebiče

Máte na veřejných toaletách nejraději, když si můžete vysušit ruce pod elektronickým fukarem? Chtěli byste si takového pomocníka pořídit i k vám domů, do kanceláře, do vašeho podniku či kamkoli jinam? V našem sortimentu najdete nejeden moderní osoušeč rukou, jaký vídáte kdekoli na veřejných záchodcích. Tyto přístroje jsou dodávány od výrobců Stiebel-Eltron a AEG, kvality se tedy opravdu bát nemusíte.

Jak osoušeč rukou funguje?

Jistě se každý z vás už s tímto přístrojem setkal a ví, jak funguje. Pokud ne, krátce vás s ním seznámíme. Osoušeč rukou se dá pohodlně nainstalovat na stěnu k umyvadlu a je tak plně k dispozici vždy, když potřebujete. Funguje na pohybové čidlo, kdykoli tedy k němu přiblížíte dlaně, z větráku začne foukat teplý vzduch a vaše ruce budou ve chvilce suché. Vlastníte restauraci nebo nějaké jiné veřejné místo? Pak byste měli o koupi těchto přístrojů zajisté uvažovat. Jsou totiž hygienické, ekologické a návštěvníci toalet je zajisté velmi ocení.

Jaké funkce osoušeč rukou má?

Tento automatický přístroj osuší ruce velmi účinným způsobem, aniž by musel být zapínán rukou. Pro svou hygienickou funkčnost a hospodárný provoz se používá zejména v restauracích, hotelích a školách. Přístroj je spínán optickým senzorem, který při přiblížení rukou zapíná topné těleso a ventilátor. Po oddálení rukou z určité oblasti se přístroj vypne. Osoušeč rukou přes svůj vysoký výkon není vůbec hlučný. Jeho provoz je velmi ekologický, neznečišťuje prostředí a nezanechává žádné odpadky. Vyšší množství vzduchu umožňuje obzvláště krátké časy osoušení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang