Outdoorové stany top

Sport a outdoor

Tyto stany jsou vhodné do extrémních podmínek a skutečně splňují velmi náročná kritéria. Často bývají nazývány také jako expediční stany. Outdoorové stany vás za žádných okolností a za žádného nepříznivého počasí nezradí. Nevěříte? Stačí vyzkoušet. V těchto stanech přežijete jakékoli podmínky v maximálním pohodlí. V kategorii outdoorové stany nabízíme produkty známých značek Coleman a Campingaz.

Jaké outdoorové stany nabízíme a čím vynikají?

Tyto stany jsou využitelné po celý rok, tedy i v zimním období. Můžeme s jistotou říci, že outdoorové stany jsou těmi nejodolnějšími. Pokud milujete vysokohorskou turistiku, náročný treking či expedice, outdoorové stany jsou pro vás to pravé. V těchto stanech jste v bezpečí před jakoukoli nepřízní počasí a je na ně opravdu spolehnutí.

Pruty stanu jsou vyrobené ze slitin duralu a díky tomu jsou skutečně velice odolné vůči povětrnostním vlivům. I v těch nejsilnějších větrech udržují stabilitu. Outdoorové stany se sněhovým límcem a chlopněmi jsou pak vhodné pro táboření v zimě.

Jak mohou být outdoorové stany vybaveny?

Tyto stany jsou nejen odolné proti všem vlivům počasí, ale také mohou zastávat funkci praktických rodinných stanů. Outdoorové stany se velice snadno a rychle staví, takže každodenní stavění vám vůbec nebude vadit. Samouzavírací chlopně větráků zabrání vniknutí vody při jakémkoli typu deště. Větrací systém můžete ovládat zevnitř stanu, což je velice užitečné. Outdoorové stany bývají nižší tam, kde se spí a vyšší tam, kde se provádí nějaké činnosti. Mohou mít zdviženou podlážku, která dokonale chrání před živly a dá se jednoduše odejmout a omýt. Pozorovat okolí můžete průhledným okénkem vchodu či vrchním oknem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang