Pájka plynová Dremel 2000 JAo

Dílna, stavba a zahrada

Chybí Vám doma pomocník na vše, co potřebuje opravit, upravit či slepit? Nebo rád kutíte a hodila by se Vám téměř dokonalá a všestraná pájka plynová Dremel 2000 JA?

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na ženy, které si dnes mnohem raději zkrášlují domácnost vlastními výrobky podle vlastní fantazie. Na nejrůznější dekorace z přírodnin, kovů a jakýchkoli materiálů se velmi hodí právě plynová pájka Dremel 2000 JA.

Na první pohled je pájka ve vkusném balení, proto se často doporučuje jako vhodný dárek pro šikovné ručičky. Celé balení obsahuje plynovou páječku Dremel Versa Tip, pájecí hrot, řezací nůž, horký řezací nůž, plochou širokou trysku hořáku, deflektor, horkovzdušnou hlavu, cínovou pájku s modrým víčkem (Blue Cap), houbičku na čištění pájecího hrotu, šroubovák 7 mm a druhý 8 mm.

Zapalování je piezoelektrické, což je zapalování, které se používá například u zapalovačů nebo u piezoelektrických mikrofonů. Touto pájkou můžete pájet, řezat za tepla, tavit, svařovat, smršťovat a vypalovat do dřeva či do kůže po dobu hoření pájky, což je 30 až 60 minut. Výrobek má téměř samé výhody, je vždy připraven k okamžitému použití, ať už jste kdekoli.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang