Palačinky Mickey Mouse chutnají nejlépe

Spotřebiče

Je všeobecně známo, že děti milují sladké, jako například palačinky. Proč jim tedy tuto oblíbenou dobrotu nezpříjemnit ještě jejich vzhledem? Nyní přinášíme novinku – Vaflovač Ariete Disney 181 – díky kterému budou Vaše palačinky nevšední!

Ať už naslano nebo nasladko, postup je stále stejný a vždy naprosto jednoduchý s Vaflovačem Ariete Disney 181. Stačí udělat palačinkové těsto a nalít na příslušné místo výrobníku. Poté jej přiklopíte rozehřátou plotýnkou, u které poznáte, že je dostatečně nahřátá, díky kontrolce teploty. Když jsou palačinky připravené, tak už jen stačí použít vybranou náplň. Záleží pouze na Vaší chuti, fantazii se meze nekladou, můžete použít například oblíbené varianty s marmeládou či čokoládou nebo vyzkoušet již zmiňovanou slanou verzi.

Jak jsme již uvedli, tento Vaflovač Ariete Disney 181 není jen výborný a užitečný pomocník k usnadnění práce při výrobě palačinek, ale můžete si z něj díky formě ve tvaru Mickey Mouse vytvořit naprosto originální tvar své pochutiny, který ocení samozřejmě zvláště děti.

Nyní máte dostatek informací o tomto výborném a originálním pomocníkovi, například pro přípravu rychlých večeří, proto již není důvod váhat, stačí jen objednat náš oblíbený Vaflovač Ariete Disney 181.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang